Доставка


Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка по Києву. Вартість доставки по Києву – від 400 грн (доставка до під'їзду). При замовленні товарів на суму понад 15000 грн. (але в залежності від типу продукції) - доставка безкоштовна (до під'їзду). Доставка товарів по м. Київ здійснюється з понеділка до п'ятниці 09:00 до 18:00. Вартість доставки по Київській області визначається індивідуально.


Самовивіз

Самовивіз із офісу. Ви маєте можливість самостійно забрати товар в офісі компанії за адресою: м. Київ, вул. Сирецька, 9, БЦ "МАЯК", корп. 2 ф. Видача товарів в офісі провадиться з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00. При самовивізі товару з офісу прохання погоджувати Ваш візит та попередньо зарезервувати товар.


Доставка по Україні Доставка по Україні. Доставка товарів по Україні здійснюється транспортною компанією "Нова пошта". Адреси відділень, а також вартість доставки, Ви можете переглянути та розрахувати на сайті novaposhta.ua. Надсилання товарів можливе лише після підтвердження повної оплати замовлення.


За бажанням відправка товарів по Україні можлива іншими транспортними компаніями.


Оплата

Зверніть увагу, що мінімальна сума замовлення в нашому магазині складає - 300 грн!


Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб *

Перерахування коштів на розрахунковий рахунок нашої компанії, зазначений у рахунку-фактурі (сума мінімального замовлення від 500,00 грн. з ПДВ). Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром.


Безготівковий розрахунок для фізичних осіб

Безготівковий розрахунок для фізичних осіб *

Безготівковий банківський переказ через касу будь-якого банку (додатково може стягуватися комісія банку) або оплата карткою через інтернет-банкінг : Приват24, Ощад 24/7, Raiffeisen Online, UKRSIB online та ін. (реквізити для оплати надсилаються разом із замовленням на електронну пошту).

Накладений платіж

Накладений платіж *- ПОСЛУГА ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ (ВІДПРАВКА ПО 100% ОПЛАТІ НА РОЗРАХУНОЧНИЙ РАХУНОК)

Оплата при отриманні у відділенні транспортної компанії Нова Пошта.

Тариф на послугу "Після оплати" (грошовий переказ) складає 2% від суми замовлення + 20 грн.

Послуга "Накладений платіж" дає Вам можливість перевірити зовнішній вигляд та комплектацію товару і тільки після цього сплатити товар.

*Зверніть увагу що, при відправці замовлень післяплатою, може знадобитися передоплата (залежно від групи товарів).

Доставку товару по Україні, а також послугу "Податковий платіж" оплачує одержувач.


* Усі розрахунки здійснюються у національній валюті – гривня .