Фільтри для води
Сортувати:
Код: CSV1812100ECO
Код: CSV181250ECO
Код: CSV181275ECO
Код: UF-2010QC
Код: TW1812100
Код: TW181250HR
Код: TW181275

Мембрани та картриджі зворотного осмосу

Фільтри зворотного осмосу є одними з найбільш затребуваних та популярних серед покупців, що пояснюється універсальністю та багатофункціональністю даного фільтра. Головні елементи системи – це мембрана та картридж, через які проходить вода та піддається очищенню від різних шкідливих домішок. Саме від мембрани та картриджів безпосередньо залежить якість водоочищення.

Як влаштовано роботу фільтра з мембраною для зворотного осмосу?

Потрапляючи в систему, вода проходить фільтрами попереднього очищення, які знаходяться перед мембраною. У цих фільтрах затримуються досить великі частинки - іржа, пісок, органічні елементи.

Після цього вода потрапляє безпосередньо до мембрани, в якій відбувається основний процес фільтрації. Вода очищається від важких металів, шкідливих мікроорганізмів.

На наступному етапі вода поміщається в бак, з якого вона потрапляє до фільтрів остаточної (фінішної) фільтрації, після яких вода готова до вживання.

Чому необхідно міняти мембрану та картридж для зворотного осмосу?

Картридж та мембрана зворотного осмосу має свій термін експлуатації та ресурс, після закінчення яких дані елементи втрачають свою основну функцію. Якщо не вчасно зробити заміну аналізованих елементів фільтра, це в більшості випадків призведе до того, що якість води, що подається з фільтра, різко впаде. Зрозуміти, що настав час заміни мембрани чи картриджа досить просто:

 • Фільтр починає працювати з низькою швидкістю фільтрації;
 • На фільтрі з'явилися утворення у вигляді слизу;
 • Вода не набирається або ледве тече з крана.

Однак варто мати на увазі, що окрім перелічених вище ознак, зрозуміти, коли слід змінювати елементи фільтрації можна спираючись на терміни служби, зазначені виробником у документації.

Чим буде корисна купівля нових мембран та картриджів для фільтрів зворотного осмосу?

Купивши картриджі для фільтра зворотного осмосу, а також мембрану, ви повертаєте своєму фільтру його початкові можливості. Але, крім цього, ви можете розширити можливості свого фільтра зворотного осмосу. Справа в тому, що можна придбати елементи, які зможуть покращити якість води. Наприклад, картридж для осмосу з функцією пом'якшення води дозволить очистити воду від солей жорсткості, завдяки чому вода стане «м'якою», і можна буде запобігти або вирішити проблему накипу. Також можна встановити мінералізатор, який забезпечить коригування складу мінералів у воді, нормалізує кислотно-лужний баланс, завдяки чому покращуються органолептичні властивості води. Отримати одразу кілька додаткових можливостей можна за допомогою комплекту картриджів, які можуть видаляти домішки піску, мулу, іржі, а також очищати воду від хлору.

Картриджі та мембрани зворотного осмосу купити можна у нашому магазині. Завдяки широкому асортименту продукції, ви зможете вибрати оптимальний за ціною та якістю варіант. Купивши мембрану зворотного осмосу, ви отримаєте гарантію того, що фільтр вироблятиме якісну та корисну для здоров'я воду.

Показати все Приховати все

Мембрани зворотнього осмосу з доставкою по Україні:

На сайті інтернет-магазину ✅ PROFIMANN.COM.UA Ви можете придбати Мембрани зворотнього осмосу за ціною від 475.6 грн. У розділі каталогу представлений широкий вибір, більше 8 найменувань товарів для організації опалення та водопостачання.

Для швидкого підбору можна скористатися розширеним фільтром товарів, який розташований у лівій частині сторінки. У ньому ми постаралися вивести докладну інформацію.

Якщо Ви ще на етапі вибору, то рекомендуємо Вам звернути увагу на популярні товари з нашого каталогу.

На сторінках продукту в категорії Ви знайдете детальний опис, характеристики, інструкції, креслення, фото та відео, а також відгуки покупців.

Купуйте онлайн Мембрани зворотнього осмосу в інтернет магазині PROFIMANN з доставкою по Україні: Київ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кривий Ріг, Херсон, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці , Житомир, Львів, Кременчук, Суми, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ). Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

Мембрани зворотнього осмосу , Ціна:

Название товара Ціна
Мембрана зворотного осмосу Ecosoft 100 GPD 1 763.00 ГРН
Мембрана зворотного осмосу Ecosoft 50 GPD 1 025.00 ГРН
Мембрана зворотного осмосу Ecosoft 75 GPD 1 230.00 ГРН
Мембрана ультрафільтрації Organic Smart 1 459.60 ГРН
Мембрана Ecosoft DOW Filmtec 100 GPD (TW1812100) 2 050.00 ГРН

Поширені запитання

⏩ Які бренди представлені у категорії Мембрани зворотнього осмосу ?

✅ У нас ви можете замовити Мембрани зворотнього осмосу : "Ecosoft"  "Organic

⏩ Які найпопулярніші товари в категорії Мембрани зворотнього осмосу ?

⏩ Які Мембрани зворотнього осмосу найдешевші?

⏩ Як можна отримати замовлення та сплатити Мембрани зворотнього осмосу ?

✅ У нас доступні такі форми оплати та доставки:
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ
 • Кур'єрська доставка по Києву, Транспортними компаніями по Україні або самовивіз товару з офісу у Києві

 • Професійна консультація
 • Тількі оригинальні вироби
 • Будь-які форми оплати
 • Відправлення в день замовлення
 • Спеціальні умови постійним клієнтам
 • Пункт видачі замовлень та склад в Києві