Насоси
Сортувати:
Код: FP2212
-23%
 • Хіт продажів
Aspen Pumps Mini Orange Дренажний насос для кондиціонера (FP2212)

Міні-помпа, що найбільше продається в світі. Неперевершена надійність та продуктивність!

5575.68 4 265.40 ГРН
Код: FP1080/2
Дренажний насос Aspen Pumps Mini Blanc® (FP1080/2)

Ідеально підходить для встановлення в домашніх умовах

4 813.38 ГРН
Код: FP2210
Дренажний насос для кондиціонерів Aspen Pumps Maxi Orange (FP2210)

Для великих блоків забезпечує потребу в додатковій потужності

6 109.29 ГРН
Код: FP1056/2
Дренажний насос Aspen Pumps Mini Tank (FP1056/2)

Насос поршневого типу для канальних та касетних кондиціонерів

4 554.20 ГРН
Код: FP3313
-10%
Насос для відведення конденсату Aspen Pumps Silent+ Mini Orange (FP3313)

Найбільш тихий конденсатний насос у своєму класі – всього 19 дБ(A)


6183.34 5 565.23 ГРН
Код: FP3326
Код: FP2406/2
Код: FP3322/2
Код: FP2092/2
Код: FP1200
Дренажний насос Aspen Pumps Micro-v i4® (FP1200)

Ідеально підходить для встановлення безпосередньо в блоці кондиціонера

6 849.81 ГРН
Код: FP3312/2
Код: FP2074/2
Код: FP2066/2
Код: FP2132
Код: FP2318
Дренажний насос Aspen Pumps ERRP
29 954.03 ГРН
Код: FP2640
Aspen Pumps Xtra Inline Filter для вібраційних насосів DN 16 (FP2640)

Міні-помпа, що найбільше продається в світі. Неперевершена надійність та продуктивність!

333.23 ГРН
Діаметр підключення: 16 мм

Кондиціонер є невід'ємним атрибутом спекотного літнього сезону. Хтось завбачливо готується заздалегідь, хтось замовляє монтаж у розпал сезону, переплачуючи за терміновість. Але в будь-якому випадку, незалежно від сезону, вартості та марки спліт-системи повинні дотримуватися принципових правил монтажу та відповідати інструкції від виробника.

Однією з важливих особливостей установки є правильне облаштування системи дренажу. Найпростішим варіантом для відведення конденсату з внутрішнього блоку кондиціонера використовується звичайна труба з природним зливом на вулицю або в систему каналізації. Але не завжди є можливість прокласти дренажну трубку під потрібним кутом або ж не дозволяється зробити відведення конденсату на вулицю. Для таких випадків є спеціальний дренажний насос для кондиціонера.

Дренажний насос для кондиціонування – пристрій для примусового відведення конденсату. Як правило, помпа для кондиціонера має невеликі габаритні розміри, низьке енергоспоживання, вбудовану автоматику з механізмом поплавця і здатність працювати в різних температурних режимах.

Різновиди та сфери застосування

Ділитись на два основні види: електромагнітно-поршневі та відцентрові насоси. Відрізняються продуктивністю, що вимірюється літрами рідини, що перекачується за 1 годину (л/год).

Для побутової системи вентиляції та кондиціонування, як правило, застосовують електромагнітно-поршневі, які мають продуктивність до 10 л/год, у той час як холодильні камери, промислові кондиціонери, холодильні агрегати та в деяких випадках касетні спліт-установки вимагають більшої продуктивності відкачування конденсату.

Характеристики дренажних кондиціонерних насосів

Крім основної відмінності - будови двигуна та продуктивності, дренажний насос має такі важливі характеристики:

 • Тип установки (прихований монтаж або зовнішня інсталяція)
 • Висота підйому конденсату. Допустима відстань по вертикалі, від внутрішнього блоку до точки, куди насос для кондиціонера висмоктує воду.
 • Максимальна висота всмоктування. Допустима відстань на відрізку дренажна помпа – внутрішній блок спліт системи.
 • Рівень шуму.

Для кондиціонера встановлення правильно підібраної помпи є гарантом довгої та успішної роботи. Перед тим як купити дренажний насос потрібно вивчити технічні характеристики і вимоги ситуації, що склалася. Якщо це спальня або кімната відпочинку, потрібно особливу увагу приділити показнику рівня шуму. Будь-які підлогово-стельові кондиціонери при роботі створюють певний шум, але це не гарантує того, що вентилятори внутрішнього блоку заглушать звук від роботи дренажного насоса.

Підбір насосу

Роблячи вибір, не рекомендуємо орієнтуватися на найнижчу ціну, т.к. сумнівні виробники ставлять під загрозу ваш комфорт та пов'язані з цим наслідки. Якщо конденсат не буде вчасно усунений з піддону при поломці дренажного насоса, це не тільки порушить природний процес роботи кондиціонера, але й зіпсує обробку приміщення, оскільки вода тектиме прямо по стіні.

Якщо у вас офісне приміщення, то можна заощадити, встановивши помпу відкритого монтажу, яка обійдеться дешевше, ніж покупка та встановлення моделі прихованого монтажу.

Швидше за все, ви серед тих, хто схиляєтеся на користь якості, надійності і довговічності. Тому рекомендуємо розглядати моделі таких брендів як Aspen Pumps, Siccom, Sauerman, Hisense. Вони мають гарну репутацію від клієнтів та монтажних організацій протягом багатьох років. До речі сказати – є моделі різних цінових категорій та гарний асортимент. Зробивши правильний вибір, обладнання служитиме, без жодних вад, і вам не доведеться витрачати час і звертатися до сервісного центру, викликати майстра з ремонту, щоб усунути поломку.

Показати все Приховати все

Дренажні насоси для кондиціонерів з доставкою по Україні:

На сайті інтернет-магазину ✅ PROFIMANN.COM.UA Ви можете придбати Дренажні насоси для кондиціонерів за ціною від 333.23 грн. У розділі каталогу представлений широкий вибір, більш 19 найменувань.

На сторінках продукту в категорії Ви знайдете детальний опис, характеристики, інструкції, креслення, фото та відео, а також відгуки покупців.

Купуйте онлайн Дренажні насоси для кондиціонерів в інтернет магазині PROFIMANN з доставкою по Україні: Київ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кривий Ріг, Херсон, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці , Житомир, Львів, Кременчук, Суми, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Маріуполь. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!


 • Професійна консультація
 • Тількі оригинальні вироби
 • Будь-які форми оплати
 • Відправлення в день замовлення
 • Спеціальні умови постійним клієнтам
 • Пункт видачі замовлень та склад в Києві