Тепла підлога
Сортувати:
Код: AT0001
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х10 | 50 м
8.00 ГРН
Ширина: 150
Немає у наявності
Код: AT0002
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х8 | 50 м
5.00 ГРН
Ширина: 150
Немає у наявності
Код: AT0003
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х5 | 50 м
4.00 ГРН
Ширина: 150
Немає у наявності

Демпферна стрічка для теплої підлоги

Теплове розширення конструкцій теплої підлоги призводить до того, що нееластична цементна стяжка швидко стає непридатною під впливом перепадів тиску всередині конструкції. Щоб цього уникнути, буде потрібно так звана демпферна стрічка. Головне її завдання – компенсація теплового розширення – стискування.

Стрічка демпферна складається зі спіненого поліетилену, має з одного боку захисний шар, стійкий до дії цементу, бетону, інших будівельних матеріалів та сумішей. Поліетилен стійкий до УФ-випромінювання, хімічних реагентів, перепадів температури. На ній не росте пліснява та інші мікроорганізми. Завдяки перерахованим властивостям, монтажна стрічка для теплої підлоги – ще й чудовий тепло- та звукоізолятор. З її допомогою можна герметично закрити всі щілини та стики, захистивши тим самим конструктивні елементи будівлі від вологи, вібрації та температурних стрибків.

Купити демпферну стрічку, як і інші товари, такі як труба для теплої водяної підлоги, колектори, сервоприводи, автоматика можна у нашому Інтернет-магазині – з гарантією якості та доставкою в будь-який регіон України.

Показати все Приховати все

Демпферна стрічка з доставкою по Україні:

На сайті інтернет-магазину ✅ PROFIMANN.COM.UA Ви можете придбати Демпферна стрічка за ціною від 4 грн. У розділі каталогу представлений широкий вибір, більш 3 найменувань.

На сторінках продукту в категорії Ви знайдете детальний опис, характеристики, інструкції, креслення, фото та відео, а також відгуки покупців.

Купуйте онлайн Демпферна стрічка в інтернет магазині PROFIMANN з доставкою по Україні: Київ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кривий Ріг, Херсон, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці , Житомир, Львів, Кременчук, Суми, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Маріуполь. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

Демпферна стрічка , Ціна:

Название товара Ціна
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х10 | 50 м 8.00 ГРН
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х8 | 50 м 5.00 ГРН
Демпферна стрічка для теплої підлоги 150х5 | 50 м 4.00 ГРН