Електромагнітний клапан ODE 21X3KV190 NC 3/4", ΔPmin/max=0.1/16 бар, kv=120, FKM (-10...+140°С)
21X3KV190
24 519.71 ГРН
Ви економите: 1 290.51 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21X3KV190 3/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
Матеріали:
  • Корпус: нержавіюча сталь AISI 316 (12Х18Н10Т)
  • Арматурна трубка: нержавіюча сталь AISI серії 300
  • Плунжер: нержавіюча сталь AISI серії 400
  • Мембрана: FKM
Будова соленоїдного клапана непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "ODE 21X3KE(V)190"
Серія:
21X
Тип продукції:
електромагнітний клапан
Значення Kv, l / min:
130
Розмір різьблення:
3/4"
Номінальний діаметр (DN):
19
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Час відкриття:
60 мсек
Час закриття:
600 мсек
Виконання:
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, хімічні виробництва
Мінімальний перепад тиску між входом та виходом:
0,1 бар
Тип дії:
непрямої дії
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
дистильована вода, хімічні середовища
Значення Kvs, м3/год:
7,8
Матеріали
Матеріал корпусу:
нержавіюча сталь
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Матеріал мембрани:
FKM
Не знайдено дописів
21X3KV190
В наявності