Клапан електромагнітний ODE 21H12KOE120 NC 1/2", ΔPmin/max=0/20 бар, kv=32, EPDM (-10...+140°С)
21H12KOE120
3 853.37 ГРН
Ви економите: 202.81 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21H12KOE120 1/2"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE комбінованої дії:
PDF Інструкція Технічний опис ODE 21H12KOE120
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, хімічні виробництва
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21H12KOE120
В наявності
Ви економите: 202.81 ГРН (5%)