Клапан електромагнітний ODE 21W5ZV350 NO 1 1/4", ΔPmin/max=0.2/10 бар, kv=400, FKM (-10...+140°С)
21W5ZV350
12 111.28 ГРН
Ви економите: 637.44 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W5ZV350 1 1/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: FKM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W5ZV350"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
400
Розмір різьблення:
1 1/4"
Номінальний діаметр (DN):
35
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, нафтоперероблення
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
16 бар
Робоче середовище:
вода, бензин, дизельне пальне, нафтопродукти, повітря з мастилом
Значення Kvs, м3/год:
24
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Матеріал мембрани:
FKM
Не знайдено дописів
21W5ZV350
В наявності
Ви економите: 637.44 ГРН (5%)