Клапан електромагнітний ODE 21W7ZE500 NO 2", ΔPmin/max=0.2/10 бар, kv=750, EPDM (-10...+140°С)
21W7ZE500
17 392.89 ГРН
Ви економите: 915.42 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W7ZE500 2"
Клапан електромагнітний (соленоїдний) ODE 21W7ZE500 2" це клапан, який призначений для автоматичного перекриття/відкриття потоку робочого середовища в трубопроводі за допомогою плунжера, який піднімається/опускається від впливу сили електромагнітного поля на електричній котушці (солоноїді). Як робоче середовище може використовуватися гаряча вода, повітря, пара, кислоти, луги.
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W7ZE500"
Серія:
ODE 21W
Розмір різьблення:
2"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, хімічні виробництва
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W7ZE500
В наявності
Ви економите: 915.42 ГРН (5%)