Ревізійний лючок-прочистка ATT Inox Drain DN200 200х200мм (RW250200)
RW250200
В наявності
Profimann – партнер з продажу продукції заводу ATT InoxDrain© в Україні.
Самовивіз товару з офісу
Особливості:
  • Матеріали: високоякісна сталь нержавіюча марок AISI 304 (1.4301) або AISI 316L (1.4404).
  • Типи кришок: доступні у двох варіантах - гладка (G) або рифлена (R, протиковзна).
Розміри:
  • Верхня частина: від 150х150 мм до 300х300 мм.
  • Діаметр випуску: труб діаметром від DN110 до DN200.
Особливості монтажу:
Бренд:
ATT InoxDrain
Країна реєстрації бренду:
Польща
Країна складання (виробництва):
Польща
Тип продукції:
фітінг
Тип фітингу:
ревізія
Тип приєднання:
в розтруб
Діаметр, мм:
200 мм
Колір:
сріблястий
Призначення фітингу:
для внутрішньої каналізації
Гарантія:
від виробника
Матеріали
Матеріал:
нержавіюча сталь
Фізичні характеристики: розмір, об'єм, вага
Висота:
127 мм