Насос для свердловини Pedrollo 4SR10m/5-PD 1~230 | 1.1 кВт (4941005WLA1)
4941005WLA1
В наявності
Pedrollo Сделано в Италии
Максимальна подача (напір) – 33,0 м
Самовивіз товару з офісу
Експлуатаційні характеристики:
  • Напір до 405 м
Експлуатаційні обмеження:
  • Температура рідини до +35°C
  • Глибина застосування до 100 м під рівнем води
  • Функціонування:
    • у вертикальному положенні
    • у горизонтальному положенні з такими обмеженнями:
    • 4SR1 - 4SR1.5 - 4SR2 - 4SR4 до 27 ступенів
    • 4SR6 - 4SR8 - 4SR10 - 4SR12 - 4SR15 до 17 ступенів
  • Запуск/година: 20 при регулярних інтервалах
  • Потік охолодження двигуна щонайменше 8 см/сек
  • Тривалий режим роботи електродвигуна: S1
Використання та встановлення:
Виконання та правила безпеки:
  • Електродвигун:
    • Однофазний 230 В – 50 Гц
    • Трифазний 400 В – 50 Гц
  • Конденсатор вкладено в упаковку
  • Кабель електроживлення завдовжки:
    • 1,5 м при потужності від 0,37 до 1,5 кВт (3 kW 4SR-FK)
    • 2,5 м при потужності від 2,2 до 5,5 кВт (від 4 kW до 7,5 kW 4SR-FK)
    • 3,5 м при потужності від 7,5 кВт 4SR-PD
*В однофазній версії 4SR-PD конденсатор знаходиться усередині тари.
Робочі характеристики та технічні дані:
Особливості конструкції та матеріали:
Серія:
4SR
Діаметр насоса:
4"
Тип приєднання:
2"
Довжина кабелю:
1,5 м
Призначення насоса:
для свердловин
Гарантія:
1 рік
Електричні параметри насоса:
Підключення до мережі:
230 В~
Кількість фаз:
1 (однофазний)
Потужність:
1,1 кВт
Клас захисту:
IP 68
Робочі параметри насоса:
Максимальна продуктивність, м3/год:
15,0
Максимальний гідростатичний напір:
33 м
Максимальне занурення:
100 м
Параметри свердловини:
Діаметр свердловини:
100 мм
Матеріали компонентів обладнання
Корпус двигуна:
нержавіюча сталь
Корпус насоса:
нержавіюча сталь
Робоче колесо:
Lexan
Вал двигуна:
Підшипник:
технополімер/нержавіюча сталь
Параметри двигуна насоса:
Частота обертання макс.:
Кількість пусків в годину:
20
Робочі умови
Робоче середовище:
вода
Макс. робоча температура:
+35°C