Сортувати:
Код: 6700-00.500
-20%
  • Хіт продажів
Термоголовка IMI Heimeier DX M30x1.5 (6700-00.500)

Для встановлення на всі радіатори із вбудованими термостатичними вставками з різьбленням M30x1.5

557.30 446.20 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: F35340
Термоголовка Simplex Standard TC-S3 М30х1.5 white (F35340)
472.52 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: T3001DA
-18%
  • Хіт продажів
Термоголовка Honeywell Thera-4 Classic-DA T3001DA (T3019DA)

Із затискачем типу Danfoss для підключення до клапанів та вставок Danfoss RA

500.19 412.29 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: F35342
Термоголовка Simplex Standard TK TC-S3 clamp "під клік" white (F35342)
472.52 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: T3019DA
-15%
Термоголовка Honeywell T3019 Thera-6 DA (T3019DA)

Із затискачем типу Danfoss для підключення до клапанів та вставок Danfoss RA

677.33 576.04 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: 003L0123
Код: 014G2420
Код: 228731
-15%
Код: DV500/100
Біметалічний радіатор DaVinci Bi-metal 500/100

Ціна вказана за 1 секцію

593.40 ГРН
Довжина: 800 мм Висота: 570 Глибина: 100
Код: 014G1001
Електронна термоголовка Danfoss Eco Bluetooth (014G1001)

Електронна термоголовка - Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth та електронним термостатичним елементом

3 204.00 ГРН
Код: T3019
-15%
Термоголовка Honeywell T3019 Thera-6 М30х1,5 (T3019)

Термостатична головка для радіаторів Kermi, Korado, Purmo та ін. М30х1,5

677.33 576.04 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина
Код: 6000-09.500
-20%
Термоголовка IMI Heimeier К М30х1,5 (6000-09.500)

Спеціальне маркування для людей із слабким зором

1022.24 817.43 ГРН
Заповнення сильфона: термочутлива рідина

Радіатор - класика опалення

Не дивлячись на безліч нових технологій обігріву приміщень, радіатори опалення, як і раніше, залишаються затребуваними і популярними. Вони не тільки звичні та зрозумілі, але мають низку переваг у порівнянні із “сучасними” системами опалення. Головними перевагами радіаторів є надійність, простота монтажу та обслуговування, відносна дешевизна.

Батареї опалення: переваги та недоліки

Радіатор опалення можна зустріти скрізь - від "хрущовки" до пентхауса, від простого сільського будинку до елітного котеджу, у місті та селі, у заводському цеху або навіть у сучасному корівнику.

Популярність радіаторного опалення пояснюється просто:

  • Відносною дешевизною – самих радіаторів, монтажних робіт, подальшого обслуговування.
  • Універсальністю - батарею можна встановити скрізь, де є стіна та котел із гарячою водою (або централізована система подачі цієї води).
  • Надійністю - правильно підібраний та грамотно змонтований радіатор прослужить довго (залежно від матеріалів та якості води час служби радіатора коливається від 5-7 років майже до нескінченності).
  • У разі потреби радіаторна система опалення легко консервується.
  • За потребою можлива як повна, так і часткова модернізація, причому здійснюється вона технічно просто, без демонтажу декоративних покриттів (на відміну від ремонту чи модернізації поверхневих систем опалення).

Величезна різноманітність видів і форм сучасних радіаторів дозволяє підібрати ідеальну схему опалення для будь-якого приміщення, на будь-який смак та гаманець. Іншими словами, купити батарею та встановити її вдома може будь-яка людина.

До недоліків радіаторного опалення зазвичай відносять такі моменти:

  • Низький ККД, мінімальна енергоефективність. Особливо це стосується чавунних радіаторів минулого століття.
  • Нерівномірність прогріву: більша частина тепла розподіляється не підлогою, а вздовж стіни, на якій встановлена батарея, і під стелею. За рахунок цього ногам майже завжди прохолодно (особливо в приватному будинку, де під підлогою не розташовується інша прогріта квартира), а дихати важко, повітря пересушене, потрібне регулярне провітрювання.
  • Громіздкість і здебільшого низька естетичність конструкції. Хоча багато сучасних радіаторів є ще й додатковим дизайнерським рішенням, однак і коштує це задоволення суттєво дорожче за бюджетний радіатор.
  • Небезпека. Непоодинокі випадки, коли неекранована (нічим не прикрита) металева батарея з гострими гранями та кутами стає джерелом ударів, порізів, а іноді й серйозніших травм. Здебільшого це стосується дітей, але трапляється і з дорослими. Більш того, якщо в радіатор подається теплоагент з температурою вище 70 С, можливі термічні опіки, особливо при порушенні цілісності системи.

Радіатори опалення: купити і не помилитися...

Ще півстоліття тому практично всі радіатори були чавунними. І недарма: чавун не схильний до корозії (він не іржавіє), довго нагрівається, але потім тривалий час "тримає тепло", довговічний, невимогливий до якості теплоагента (чавунна батарея не забивається навіть при дуже низькій якості води), дешевий. Проте вкрай низька енергоефективність, а також громіздкість та незручність використання у будинках, збудованих за новими технологіями, змусило енергетиків шукати альтернативу чавунному радіатору.

На сьогодні є сталеві, алюмінієві, біметалічні радіатори. За формою розрізняють литі та секційні, трубчасті та панельні. Існують також стильні дизайнерські радіатори.

Давайте коротко ознайомимося з основними видами радіаторів залежно від матеріалу виготовлення:

Сталеві радіатори

Бувають трубчастими та панельними. Теплова потужність залежить від розмірів батареї і коливається в дуже широких межах. Основна перевага сталевої батареї - дешевизна та прийнятний дизайн. Недолік - схильність до корозії і низька стійкість до гідроударів. Ідеальні для встановлення у приватному будинку, на дачі або у котеджі.

Алюмінієві радіатори

Бувають литими (цілісно-лита під тиском секція) та екструзійними (секції з'єднані між собою спеціальним складом). Вирізняються високою енергоефективністю, теплова потужність коливається від 95 до 510 Вт на секцію. Алюмінієві радіатори швидко та добре прогрівають приміщення за мінімальної кількості теплоагента; до того ж, вони легкі, компактні, вписуються практично в будь-який стандартний інтер'єр. Основні недоліки: крихкість, чутливість до якості теплоагента (алюміній "не любить" високі значення рН, а від жорсткої води та за наявності в ній дрібних піщинок та камінців швидко забивається).

Біметалеві радіатори

Найсучасніші радіатори. Поєднують у собі переваги алюмінієвих та сталевих конструкцій. Зовні дуже нагадують алюмінієві батареї, проте мають усередині сердечник із високоякісної сталі. Завдяки такому поєднанню біметалічні радіатори важчі за алюмінієві, але при цьому набагато міцніші, надійніші і універсальніші. Біметалічний радіатор стійкий до гідроударів, невимогливий до якості теплоагента, витримує багаторазовий сезонний злив системи та перепади температури всередині неї, а також має масу інших переваг. Головний недолік – висока ціна.

Радіатори опалення: ціна, якість, принципи економії

Щоб купити батареї для опалення і не помилитися - ні за ціною, ні за якістю, - потрібно точно відповісти собі на кілька запитань:

Де буде встановлений радіатор – у приватному будинку чи міській квартирі?

Від цього залежить насамперед матеріал батареї. Установка суто сталевих радіаторів у системах централізованого опалення небажана. Втім, у старих будинках алюмінієвий радіатор – теж не найкраще рішення – він дуже швидко заб'ється. Тобто. у квартирі краще встановити біметалічний радіатор. Особливо якщо трубопроводу понад тридцять років. І навпаки: у приватному будинку чи на дачі можна вдало заощадити та поставити сталевий радіатор. Без частого зливу системи він прослужить довгі роки та дозволить суттєво заощадити на енергоносіях. Якщо ж будинок збудований за сучасною енергозберігаючою технологією з використанням відносно м'яких будівельних матеріалів, легкий алюмінієвий радіатор – ідеальне рішення. Підійде така батарея для міської новобудови.

Опалювана площа (або кубатура приміщення) та енергоефективність самої будівлі, її тепловтрати?

У стандартних умовах вважається, що для обігріву 1м2 площі потрібно 40 Вт теплової потужності радіатора. Таким чином, стандартна формула розрахунку потужності радіатора виглядатиме так:

Р = 40 * V + Pw + Pd, де:

Р – потужність радіатора;

V – обсяг приміщення (довжина помножена на ширину та помножена на висоту);

40 (Вт) – питома теплова потужність обігріву 1 м3 приміщення (у будівлі зі стандартних матеріалів та зі стандартним утепленням);

Pw – втрати тепла через вікна (зазвичай 100 Вт на одне вікно);

Pd – втрати тепла через зовнішні двері – (150-200 Вт).

Для кутових кімнат та торцевих приміщень до цього числа додають ще 20%.

Таким чином, попередній розрахунок потужності радіаторів під свої потреби можна зробити самостійно.

Безумовно, при доборі конкретного рішення та/або остаточного затвердження проекту з фахівцем початкове рішення може бути скориговано. Але загалом зорієнтуватися за запитами та ціною без сторонньої допомоги нескладно.

Переваги покупки у нашому Інтернет-магазині

Купуючи в нашому магазині радіатор, Ви можете обрати товар, який максимально відповідає Вашим потребам. Для цього досить просто ознайомитися з нашим каталогом, вибрати радіатор і комплектуючі, що сподобався, замовити розрахунок вартості замовлення з урахуванням доставки по Києву або Україні. Наші фахівці із задоволенням нададуть Вам будь-яку необхідну інформацію та допоможуть визначитися з вибором у разі утруднення. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишитеся задоволені та порадите наш Інтернет-магазин своїм друзям та близьким.

Показати все Приховати все

Радіатори опалення з доставкою по Україні:

На сайті інтернет-магазину ✅ PROFIMANN.COM.UA Ви можете придбати Радіатори опалення за ціною від 16 грн. У розділі каталогу представлений широкий вибір, більше 3243 найменувань товарів для організації опалення та водопостачання.

Для швидкого підбору можна скористатися розширеним фільтром товарів, який розташований у лівій частині сторінки. У ньому ми постаралися вивести докладну інформацію.

Якщо Ви ще на етапі вибору, то рекомендуємо Вам звернути увагу на популярні товари з нашого каталогу.

На сторінках продукту в категорії Ви знайдете детальний опис, характеристики, інструкції, креслення, фото та відео, а також відгуки покупців.

Купуйте онлайн Радіатори опалення в інтернет магазині PROFIMANN з доставкою по Україні: Київ, Одеса, Харків, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кривий Ріг, Херсон, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці , Житомир, Львів, Кременчук, Суми, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ). Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

Поширені запитання

⏩ Які бренди представлені у категорії Радіатори опалення ?

✅ У нас ви можете замовити Радіатори опалення : "Carrera"  "Danfoss"  "DaVinci"  "ENGO Controls"  "Flamco"  "Herz"  "HM Heizkoerper"  "Honeywell"  "IMI Hydronic Engineering"  "Italclima"  "Kermi"  "Korado"  "Oventrop"  "Uponor"  "UTERM"  "Meibes"  "Tervix"  "DJOUL"  "Fado"  "Mario"  "Royal Thermo

⏩ Які найпопулярніші товари в категорії Радіатори опалення ?

⏩ Як можна отримати замовлення та сплатити Радіатори опалення ?

✅ У нас доступні такі форми оплати та доставки:
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Кур'єрська доставка по Києву, Транспортними компаніями по Україні або самовивіз товару з офісу у Києві