Електропривод Resideo ML7435E 24В 400Н 60c 0/2…10В хід 6,5 мм (Honeywell ML7435E1004)
ML7435E1004
В наявності
Наша компанія є офіційним представником та імпортером обладнання Resideo (Honeywell) в Україні.
Для будівельних та монтажних компаній спеціальні умови! Будемо раді співпраці!
Купуйте офіційний продукт!
Рекомендована ціна: 35662.56
30 313.18 ГРН
Ви економите: 5 349.38 ГРН (15%)
Самовивіз товару з офісу
Електропривод Resideo M7435
Приводи керуються процесором для точного позиціонування.
Схвалення:
Конструкційні особливості:
  1. Кришка ABS-FR;
  2. Нижня частина із армованого скловолокном пластику.
Технічні параметри:
  • Температура довкілля: 0…+50 °С;
  • Версія без поворотної пружини: 0,37 кг;
  • Версія із пружинним поверненням: 0,5 кг;
  • Клас захисту: IP54 згідно з EN60529;
  • Клас захисту: II за DIN EN60730-1;
  • Номінальна імпульсна напруга: 500 В;
  • Вогнестійкий корпус: UL 94-V0 з металевим покриттям;
  • Кабельні клеми: 1,5 мм2;
  • Хід поршня: 6,5 мм;
  • Зусилля закриття: 400 н.
Електричне підключення:
    Бренд:
    Honeywell
    Країна реєстрації бренду:
    США
    Країна складання (виробництва):
    Німеччина
    Серія:
    Honeywell ML7435
    Тип продукції:
    електропривід
    Тип приєднання:
    механічний фіксатор
    Виконання:
    з поворотною пружиною
    Сфера застосування:
    вентиляція, для систем опалення, кондиціонування
    Призначення:
    для сідлових клапанів
    Ступінь захисту:
    IP54
    Гарантія:
    від виробника
    Електричні параметри привода
    Номінальна напруга:
    24 В~
    Частота напруги живлення:
    Діапазон напруги живлення:
    24 В~ ± 15%
    Розрахункова потужність:
    4 ВА
    Робочі умови
    Мінімальна температура застосування:
    Макс. робоча температура:
    +50°С
    Функціональні параметри привода
    Зусилля закриття:
    400 Н
    Ручне керування:
    немає
    Хід штока:
    6,5 мм
    Час ходу штока:
    60 с
    Керуючий сигнал:
    Матеріали
    Матеріал корпусу:
    пластик
    Фізичні характеристики: розмір, об'єм, вага
    Вага:
    0,5
    Не знайдено дописів
    ML7435E1004
    В наявності