Електромагнітний клапан ODE 21W5KE350 NC 1 1/4", ΔPmin/max=0.2/10 бар, kv=400, EPDM (-10...+140°С)
21W5KE350
11 253.38 ГРН
Ви економите: 592.28 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W5KE350 1 1/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W5KE350"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
400
Розмір різьблення:
1 1/4"
Номінальний діаметр (DN):
35
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, хімічні виробництва
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Значення Kvs, м3/год:
24
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W5KE350
В наявності
Ви економите: 592.28 ГРН (5%)