Електромагнітний клапан ODE 21W7KB500 NC 2", ΔPmin/max=0.2/10 бар, kv=750, NBR (-10...+90°С)
21W7KB500
13 486.80 ГРН
Ви економите: 709.83 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W7KB500 2"
Клапан електромагнітний (соліноїдний) ODE 21W7KB500 2" це клапан, який призначений для автоматичного перекриття/відкриття потоку робочого середовища в трубопроводі за допомогою плунжера, який піднімається/опускається від впливу сили електромагнітного поля на електричній котушці (солоноїді). Як робоче середовище може використовуватися вода, повітря, продукти переробки нафти та інші рідкі та газоподібні середовища.
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: NBR
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W7KB500"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
750
Розмір різьблення:
2"
Номінальний діаметр (DN):
50
Діапазон температур:
від -10°C до + 90°C
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
16 бар
Робоче середовище:
вода, мастило, нафтопродукти
Значення Kvs, м3/год:
45,0
Ущільнення:
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W7KB500
В наявності
Ви економите: 709.83 ГРН (5%)