Електромагнітний клапан ODE 31A2AB10 NC 1/4", ΔPmin/max=0/20 бар, kv=0.45, NBR (-10...+90°С)
31A2AB10
2 185.49 ГРН
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 31A2AB10 1/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
Матеріали:
  • Корпус та кришка: латунь UNI EN 12165 CW617N
  • Арматурна трубка: нержавіюча сталь AISI серії 300
  • Плунжер: нержавіюча сталь AISI серії 400
  • Мембрана: NBR
Будова соленоїдного клапана ODE прямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 31A2AB10"
Серія:
ODE 31A
Тип продукції:
електромагнітний клапан
Значення Kv, l / min:
0,45
Розмір різьблення:
1/4"
Номінальний діаметр (DN):
1
Діапазон температур:
від -10°C до + 90°C
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
53
Застосування:
нафтоперероблення, хімічні виробництва
Споживана потужність, Вт:
8
Діапазон перепаду тиску:
0-20 бар
Тип дії:
прямої дії
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
20 бар
Робоче середовище:
вода, мастило, нафтопродукти
Ущільнення:
Не знайдено дописів
31A2AB10
В наявності
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)