Електромагнітний клапан ODE 31A3AB30 NC 1/8", ΔPmin/max=0/5 бар, kv=4, NBR (-10...+90°С)
31A3AB30
2 185.49 ГРН
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 31A3AB30 (G 1/8")
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: NBR
Будова соленоїдного клапана ODE прямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 31A3AB30"
Серія:
ODE 31A
Значення Kv, l / min:
4
Номінальний діаметр (DN):
3
Діапазон температур:
від -10°C до + 90°C
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
53
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Діапазон перепаду тиску:
0-5 бар
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
5 бар
Робоче середовище:
вода, мастило, нафтопродукти
Значення Kvs, м3/год:
0,24
Ущільнення:
Не знайдено дописів
31A3AB30
В наявності
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)