Електромагнітний клапан ODE 31A3AV30 NC 1/8", ΔPmin/max=0/5 бар, kv=4, FKM (-10...+140°С)
31A3AV30
2 185.49 ГРН
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 31A3AV30 1/8"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: FKM
Будова соленоїдного клапана ODE прямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 31A3AV30"
Серія:
ODE 31A
Значення Kv, l / min:
4
Номінальний діаметр (DN):
3
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В
Максимальна в'язкість, сСт:
53
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Діапазон перепаду тиску:
0-5 бар
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
5 бар
Робоче середовище:
вода, гаряча вода, бензин, дизельне пальне, нафтопродукти, повітря з мастилом
Значення Kvs, м3/год:
0,24
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Не знайдено дописів
31A3AV30
В наявності
Ви економите: 115.03 ГРН (5%)