Електромагнітний клапан ODE 31JN1XPV12 нормально закритий 1/8"
31JN1XPV12
Наявність по запиту
Всі товари бренда ODE
Для будівельних та монтажних компаній спеціальні умови! Будемо раді співпраці!
Зв'яжіться з нами за ціною
Кількість товару:
Зв'яжіться з нами за ціною
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 31JN1XPV12 1/8"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
Матеріали:
  • Корпус: латунь UNI EN 12165 CW617N
  • Арматурна трубка: нержавіюча сталь AISI серії 300
  • Плунжер: нержавіюча сталь AISI серії 400
  • Мембрана: FKM
Розшифровка маркування:
Серія:
31JN
Розмір різьблення:
1/8"
Номінальний діаметр (DN):
1,2
Діапазон температур:
від -10°С до +140°С
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В