Подовжувач 15 мм х 1/2" ВЗ General Fittings (2600D8B041500A)
2600D8B041500A
В наявності
Наша компанія є офіційним представником та імпортером обладнання General Fittings в Україні.
Для будівельних та монтажних компаній спеціальні умови! Будемо раді співпраці!
Купуйте офіційний продукт!
Самовивіз товару з офісу
Характеристики фітингу:
  • Матеріал: Хромована латунь (CW617N).
  • Тип різьблення: Внутрішня/Зовнішня.
  • Довжина: від 10 мм до 150 мм.
  • Максимальний тиск: До 16 бар.
  • Температура: Підходить для систем до +110°C.
Бренд:
General Fittings
Країна реєстрації бренду:
Італія
Тип продукції:
фітінг
Тип фітингу:
подовжувач
Тип приєднання:
різьбове
Типорозмір фітинга:
Діаметр, мм:
15
Різьблення:
внутрішня-зовнішня (ВЗ)
Розмір різьблення:
1/2"
Номінальний діаметр (DN):
15
Виконання:
рівнопрохідний
Призначення фітингу:
універсальне (різні види труб)
Гарантія:
від виробника
Робочі умови
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
16 бар
Макс. робоча температура:
+110°С
Матеріали
Матеріал:
латунь
Покриття:
хром
Фізичні характеристики: розмір, об'єм, вага
Довжина:
15 мм