Електропривод Resideo M7410E 24В 180Н 150c 0/2…10В хід 6,5 мм | кабель 1,5 м (Honeywell M7410E1002)
M7410E1002
В наявності
Наша компанія є офіційним представником та імпортером обладнання Resideo (Honeywell) в Україні.
Для будівельних та монтажних компаній спеціальні умови! Будемо раді співпраці!
Купуйте офіційний продукт!
Рекомендована ціна: 20815.77
17 693.30 ГРН
Ви економите: 3 122.47 ГРН (15%)
Самовивіз товару з офісу
Знято з виробництва! Для замовлення доступні нові моделі: ↩
Електропривод Resideo M7410
Технічні параметри:
  • Вхідна напруга: 24 В змінного струму +10%/-20%, 50/60 Гц. 230 В змінного струму +10%/-15%, 50/60 Гц;
  • Потужність: 1,4 ВА;
  • Режим керування: плавний;
  • Хід: 6,5 мм;
  • Стандарт захисту: IP 42 згідно з EN60529;
  • Клас ізоляції: II/III, залежно від типу (відповідно до EN 60730);
  • Сполучні кабелі: 1,5 м;
  • Межі робочих умов довкілля: 0…55 °C;
  • Вага 0,4 кг.
    Бренд:
    Honeywell
    Країна реєстрації бренду:
    США
    Країна складання (виробництва):
    Німеччина
    Серія:
    Honeywell M7410
    Тип продукції:
    електропривід
    Тип приєднання:
    механічний фіксатор
    Виконання:
    без поворотної пружини
    Сфера застосування:
    вентиляція, для систем опалення, для систем охолодження
    Призначення:
    для сідлових клапанів
    Ступінь захисту:
    IP42
    Гарантія:
    від виробника
    Електричні параметри привода
    Номінальна напруга:
    24 В~
    Частота напруги живлення:
    Діапазон напруги живлення:
    24 В~ ± 15%
    Підключення до мережі:
    кабель 1,5 м
    Розрахункова потужність:
    1,4 ВА
    Робочі умови
    Мінімальна температура застосування:
    Макс. робоча температура:
    +55°C
    Функціональні параметри привода
    Зусилля закриття:
    180 Н
    Ручне керування:
    немає
    Хід штока:
    6,5 мм
    Час ходу штока:
    150 c
    Керуючий сигнал:
    Матеріали
    Матеріал корпусу:
    пластик
    Фізичні характеристики: розмір, об'єм, вага
    Вага:
    0,4 кг
    Не знайдено дописів
    M7410E1002
    В наявності