Електромагнітний клапан ODE 21H7KE120 NC 3/8", ΔPmin/max=0.1/20 бар, kv=35, EPDM (-10...+140°С)
21H7KE120
2 885.24 ГРН
Ви економите: 151.85 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21H7KE120 G3/8"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21H7KE120"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Застосування:
автомийки, водопідготовка, побутовий сектор, промисловий сектор, терморегуляція, хімічні виробництва
Споживана потужність, Вт:
Діапазон перепаду тиску:
Робоче середовище:
вода, гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21H7KE120
В наявності
Ви економите: 151.85 ГРН (5%)