Електромагнітний клапан ODE 21H7KV120 NC 3/8", ΔPmin/max=0.1/20 бар, kv=35, FKM (-10...+140°С)
21H7KV120
2 885.24 ГРН
Ви економите: 151.85 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21H7KV120 3/8"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: FKM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21H7KV120"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Робоче середовище:
вода, гаряча вода, мастило, нафтопродукти
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Матеріал мембрани:
FKM
Не знайдено дописів
21H7KV120
В наявності
Ви економите: 151.85 ГРН (5%)