Електромагнітний клапан ODE 21W4KV250 NC 1", ΔPmin/max=0.2/16 бар, kv=190, FKM (-10...+140°С)
21W4KV250
5 305.57 ГРН
Ви економите: 279.25 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W4KV250 1"
Клапан електромагнітний (соленоїдний) ODE 21W4KV250 1" це клапан, який призначений для автоматичного перекриття/відкриття потоку робочого середовища в трубопроводі за допомогою плунжера, який піднімається/опускається від впливу сили електромагнітного поля на електричній котушці (солоноїді). Як робоче середовище може використовуватися гаряча вода, повітря з оліями, бензин, дизпаливо та інші нафтопродукти.
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: FKM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W4KV250"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
190
Розмір різьблення:
3/4"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Застосування:
для гарячої води, для холодної води
Робоче середовище:
вода, бензин, нафтопродукти, повітря з мастилом
Значення Kvs, м3/год:
8,4
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Матеріал мембрани:
FKM
Не знайдено дописів
21W4KV250
В наявності
Ви економите: 279.25 ГРН (5%)