Електромагнітний клапан ODE 21W4KE250 NC 1", ΔPmin/max=0.2/16 бар, kv=190, EPDM (-10...+140°С)
21W4KE250
5 305.57 ГРН
Ви економите: 279.25 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W4KE250 1"
Клапан електромагнітний (соленоїдний) ODE 21W3KB190 1" це клапан, який призначений для автоматичного перекриття/відкриття потоку робочого середовища в трубопроводі за допомогою плунжера, який піднімається/опускається від впливу сили електромагнітного поля на електричній котушці (солоноїді). Як робоче середовище може використовуватися вода, пара, повітря, кислоти та луги.
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W4KE250"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
190
Номінальний діаметр (DN):
25
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, промисловий сектор, хімічні виробництва
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
вода, лужне середовище, кислота
Значення Kvs, м3/год:
8,4
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W4KE250
В наявності
Ви економите: 279.25 ГРН (5%)