Електромагнітний клапан ODE 21X2KB120 нормально закритий 1/2"
21X2KB120
Наявність по запиту
Всі товари бренда ODE
Для будівельних та монтажних компаній спеціальні умови! Будемо раді співпраці!
Зв'яжіться з нами за ціною
Кількість товару:
Зв'яжіться з нами за ціною
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21X2KB120 1/2"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
Матеріали:
  • Корпус: нержавіюча сталь AISI 316 (12Х18Н10Т)
  • Арматурна трубка: нержавіюча сталь AISI серії 300
  • Плунжер: нержавіюча сталь AISI серії 400
  • Мембрана: NBR
Будова соленоїдного клапана непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "ODE 21X3KB190"
Серія:
21X
Тип продукції:
електромагнітний клапан
Значення Kv, l / min:
35
Номінальний діаметр (DN):
12
Діапазон температур:
від -10°C до + 90°C
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В