Електромагнітний клапан ODE 21X2KE120 NC 1/2", ΔPmin/max=0.1/20 бар, kv=35, EPDM (-10...+140°С)
21X2KE120
15 341.59 ГРН
Ви економите: 807.46 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21X2KE120 1/2"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "ODE 21X3KE(V)190"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Час відкриття:
60 мсек
Час закриття:
600 мсек
Виконання:
Застосування:
для гарячої води, для холодної води
Тип дії:
непрямої дії
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Значення Kvs, м3/год:
2,1
Матеріали
Матеріал корпусу:
нержавіюча сталь
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21X2KE120
В наявності
Ви економите: 807.46 ГРН (5%)