Клапан електромагнітний ODE 21W3ZE190 NO 3/4", ΔPmin/max=0.2/16 бар, kv=140, EPDM (-10...+140°С)
21W3ZE190
5 540.42 ГРН
Ви економите: 291.60 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W3ZE190 3/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
Матеріали:
  • Корпус та кришка: латунь UNI EN 12165 CW617
  • Арматурна трубка: нержавіюча сталь AISI серії 300
  • Плунжер: нержавіюча сталь AISI серії 400
  • Мембрана: EPDM
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W3ZE190"
Серія:
ODE 21W
Тип продукції:
електромагнітний клапан
Значення Kv, l / min:
140
Розмір різьблення:
3/4"
Номінальний діаметр (DN):
19
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, хімічні виробництва
Мінімальний перепад тиску між входом та виходом:
0,2 бар
Тип дії:
непрямої дії
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, кислота, пара
Значення Kvs, м3/год:
8,4
Ущільнення:
EPDM
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W3ZE190
В наявності
Ви економите: 291.60 ГРН (5%)