Клапан електромагнітний ODE 21W3ZV190 NO 3/4", ΔPmin/max=0.2/16 бар, kv=140, FKM (-10...+140°С)
21W3ZV190
5 540.42 ГРН
Ви економите: 291.60 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W3ZV190 3/4"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: FKM
Пристрій соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "Електромагнітні клапани ODE 21W3ZV190"
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
140
Розмір різьблення:
3/4"
Номінальний діаметр (DN):
19
Діапазон температур:
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Максимальна в'язкість, сСт:
12
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Виконання:
низького тиску (0-16 бар)
Застосування:
для гарячої води, для холодної води, нафтоперероблення
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
16 бар
Робоче середовище:
вода, бензин, нафтопродукти, повітря з мастилом
Значення Kvs, м3/год:
8,4
Ущільнення:
FKM (Viton, фтореластомір)
Матеріал мембрани:
FKM
Не знайдено дописів
21W3ZV190
В наявності
Ви економите: 291.60 ГРН (5%)