Клапан електромагнітний ODE 21W4ZB250 NO 1", ΔPmin/max=0.2/16 бар, kv=190, NBR (-10...+90°С)
21W4ZB250
5 626.69 ГРН
Ви економите: 296.14 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21W4ZB250 1"
Клапан електромагнітний (соленоїдний) ODE 21W4ZB250 1" це клапан, який призначений для автоматичного перекриття/відкриття потоку робочого середовища в трубопроводі за допомогою плунжера, який піднімається/опускається від впливу сили електромагнітного поля на електричній котушці (соленоїді). Як робоче середовище може використовуватися вода, повітря, продукти нафтопереробки.
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: NBR
Будова соленоїдного клапана ODE непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис ODE 21W4ZB250
Серія:
ODE 21W
Значення Kv, l / min:
190
Діапазон температур:
від -10°C до + 90°C
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Застосування:
для холодної води, нафтоперероблення
Робоче середовище:
вода, мастило, нафтопродукти
Значення Kvs, м3/год:
11,4
Ущільнення:
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21W4ZB250
В наявності
Ви економите: 296.14 ГРН (5%)