Електромагнітний клапан ODE 21X2KT120 NC 1/2", ΔPmin/max=0.5/10 бар, kv=35, PTFE (+60...+180°С)
21X2KT120
16 539.78 ГРН
Ви економите: 870.52 ГРН (5%)
Самовивіз товару з офісу
ВАЖЛИВО! В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте необхідний струм (змінний (AC) або постійний (DC)) та напругу котушки (12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 380V). Також для коректної роботи клапана бажано вказати тип робочого середовища, його температуру та необхідний тиск.
Електромагнітний клапан 21X2KT120 1/2"
У вартість клапана включено і вартість котушки, яку ви можете підібрати в залежності від необхідної напруги живлення: від 12V до 380V.
  • Мембрана: PTFE
Будова соленоїдного клапана непрямої дії:
Розшифровка маркування:
PDF Інструкція Технічний опис "ODE 21X2KT120"
Електроживлення котушки:
12 В, 24 В, 110 В, 220 В, 380 В
Струм:
змінний (AC), постійний (DC)
Час відкриття:
60 мсек
Час закриття:
600 мсек
Виконання:
Застосування:
для гарячої води, промисловий сектор, хімічні виробництва, харчова галузь
Мінімальний перепад тиску між входом та виходом:
0,5 бар
Тип дії:
непрямої дії
Макс. робочий тиск. PN (РУ):
25 бар
Робоче середовище:
гаряча вода, лужне середовище, хімічні середовища, кислота, пара
Значення Kvs, м3/год:
2,1
Матеріали
Матеріал корпусу:
нержавіюча сталь
Ущільнення:
PTFE (фторопласт)
Матеріал мембрани:
Не знайдено дописів
21X2KT120
В наявності
Ви економите: 870.52 ГРН (5%)